Pozlátený gravírovaný kompas

Pozlátený gravírovaný kompas

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

 Kompaktný a funkčný kompas s vlastným gravírovaním, vyrobený z ocele s pozláteným povrchom.

    • Pozlátený povrch
    • Plne funkčný
    • Gravírovanie v cene – text, súradnice či dizajn

25,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: BZ0004-GD Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Tento štýlový kompas je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Je to vynikajúci darček pre dobrodruha, cestovateľa alebo milovníka prírody. Na kompas sa dá vygravírovať aj z prednej aj zo zadnej strany text, napríklad venovanie alebo súradnice špeciálneho miesta. Dá sa tiež ozdobiť jedným z dizajnov v našej ponuke, vďaka ktorému bude mať jedinečný vzhľad.

  • Vodotesný kompas: Vhodný pre motorizmus, člnkovanie, kempovanie, horolezectvo, objavovanie, poľovníctvo a iné outdoorové aktivity.
  • Vyrobený z kvalitnej ocele s pozláteným povrchom
  • Rozmer 47 mm
Parametre
Dĺžka: 47mm
Šírka: 47mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!