Často kladené otázky

Otázky ohľadom gravírovania

Gravírovať sa dá najmenej na jednu stranu ale pri niektorých výrobkoch aj na štyri, podľa vašej voľby, za gravírovanie každej ďaľšej strany po tej prvej je +5 eur pri textoch a hotových dizajnoch a +10 eur pri vlastných fotkách.

Vlastná fotka alebo obrázok sa dá pridať na náhrdelníky, prívesky a kľúčenky, pokiaľ majú dostatočne veľkú plochu na gravírovanie (v praxi je to väčšina produktov v týchto kategóriách s niekoľkými výnimkami).

Fotografie s vysokým rozlíšením prinesú kvalitnejšie výsledky. Súbor musí byť vo formáte .jpg, .png alebo .svg

Áno, môžeme odstrániť pozadie a vykonať rôzne úpravy tak, aby výsledný gravírovaný obrázok vyzeral čo najlepšie. Prosíme vás, aby ste použili fotografiu čo najlepšej kvality a v čo najväčšom rozlíšení. Tak zaručíte, že gravírovaná fotka bude vyzerať na darčeku bezchybne.

Z technických dôvodov je výsledné gravírovanie len v čiernej farbe.

Môžete vygravírovať akýkoľvek druh textu (vrátane číslic a ikon), vopred pripravené návrhy z nášho katalógu alebo môžete nahrať vlastnú fotografiu alebo obrázok. Naši zákazníci zvyčajne radi gravírujú mená, venovania, rôzne vzory, citáty a spoločné fotky či fotky domácich miláčikov.

Nie nevyhnutne, v mnohých prípadoch môže byť identický s náhľadom, avšak väčšinou sa konečný výsledok mierne líši od náhľadu, čo je spôsobené tým, ako funguje laserové gravírovanie. Okrem toho sa kvôli tomu gravírovanie vždy vykonáva v čiernej farbe, preto dbajte na to, aby obrázok dobre vyzeral aj v čiernobielom prevedení, pokiaľ dávate gravírovať vlastnú fotografiu.

Kontaktujte nás a popíšte o čo presne ide a zistíme, či sa vaša požiadavka dá splniť. Ak sa to bude dať z technickej stránky, nemáme problém tovar spracovať tak, ako chcete. 🙂

Otázky ohľadom objednávok

Vďaka registrácií okrem prehľadu o vašich objednávkach budete získavať  vernostné body, ktoré môžete neskôr využiť na získanie odmien. Navyše, registrovaní zákazníci dostávajú behom roka aj rôzne exkluzívne bonusy ako napríklad prekvapenie na narodeniny 🙂

S každou objednávkou dostanete aj darčekové body, ktoré neskôr môžete vymeniť za darčekové poukážky a iné odmeny.

Vernostné body môžete získať aj zanechaním recenzie na Googli alebo Heureke, ohodnotením zakupeného produktu alebo príspevkom na sociálnych sieťach v ktorom nás označite.

 

Po odoslaní objednávky typicky odosielame váš gravírovaný darček do 48 hodín a zvyčajne dorazí do 2-5 pracovných dní od odoslania.

Môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo aj na dobierku.

Základné ceny zahŕňajú jednostranné gravírovanie vlastného textu a / alebo vopred pripraveného dizajnu. V prípade niektorých párových produktov, akými sú napríklad náušnice, manžetové gombíky alebo párové prívesky, základná cena zahŕňa gravírovanie na obidvoch častiach produktu.

Cena gravírovania vlastnej fotografie je vždy +10 eur / strana.

Áno, v prípade, že produkt vám dorazí s defektom.

Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!