Krabička na súpravu šperkov – zlatá

Krabička na súpravu šperkov – zlatá


1,02

Katalógové číslo: KR0157-GD Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Nájsť ten správny darček pre priateľov a blízkych môže byť ťažké – chápeme to. Ale teraz, keď ste našli dokonalý gravírovaný šperk, ktorým ich môžete potešiť, stačí ho zabaliť tak, aby ste dotvorili atmosféru tohto darčeka.

Našťastie máme presne to, čo potrebujete: darčekovú krabičku v zlatej farbe. Keď svoj darček do nej zabalite, bude kompletný a môžete niekomu urobiť veľkú radosť!

Parametre
Dĺžka: 60mm
Šírka: 60mm
Výška: 25mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!