Gravírovaný prívesok – vojenská známka

Gravírovaný prívesok – vojenská známka

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur.
Gravírovanie vlastnej fotky – +10 eur / strana.

Oceľový prívesok v tvare vojenskej známky, s gravírovaním. Na prívesok je možné vygravírovať ľubovoľný text, foto alebo aj hotovú grafiku.

    • Vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele
    • Dobrý darček najmä pre mužov
    • Vygravírovať sa dá aj vlastný obrázok či foto
    • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

14,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: DR1009 Kategórie: Značka:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Obľúbeným príveskom najmä u pánov sú vojenské známky. Prívesok s menom však nosia aj dámy a je to veľmi štýlový doplnok, ktorý oživí každý outfit. Tradične sa na taký prívesok gravíruje meno vojaka, jeho jednotka a krvná skupina. Tiež si môžete naň dať vygravírovať zaujímavý citát, meno alebo dátum, ktoré majú pre vás špeciálny význam. Je naň možné vygravírovať aj vlastné foto, stačí ho nahrať v editore a umiestniť na prívesok.

Ak chystáte pre niekoho špeciálny darček, nezabudnite k objednávke pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovaný prívesok zabalíme.

Parametre
Dĺžka: 36mm
Šírka: 22mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!