Gravírovaný prívesok – kruh

Gravírovaný prívesok – kruh

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur.
Gravírovanie vlastnej fotky – +10 eur / strana.

Oceľový prívesok v tvare kruhu, s gravírovaním. Na prívesok je možné vygravírovať ľubovoľný text, foto alebo aj hotovú grafiku.

 

    • Vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele
    • Vhodný pre každú osobu na každú príležitosť
    • Vygravírovať sa dá aj vlastný obrázok či foto
    • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

17,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: DR1284 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Tento prívesok je vynikajúcim darčekom na každú príležitosť a pre každú osobu, pretože vďaka jeho neutrálnemu tvaru sa dá prispôsobiť miliónom rôznych spôsobov. Ľudia napríklad často gravírujú foto domáceho miláčika alebo venovanie, či dôležitý dátum alebo meno. Okrem toho si môžete vybrať aj hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému prívesok viete ozdobiť jedinečným a štýlovým spôsobom.

Ak chystáte pre niekoho špeciálny darček, nezabudnite k objednávke pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovaný prívesok zabalíme.

Parametre
Dĺžka: 15mm
Šírka: 15mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!