Gravírovaný kompas – pozlátený hliník

Gravírovaný kompas – pozlátený hliník

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

Kompaktný a funkčný kompas s vlastným gravírovaním, vyrobený z hliníka s pozláteným povrchom.

  • Pozlátený povrch
  • Plne funkčný
  • Fluorescentný – svieti v tme
  • Gravírovanie v cene – text, súradnice či dizajn

21,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: BZ0002 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Uchovajte si navždy spomienky s týmto hliníkovým kompasom v štýle medailónu. Je to vynikajúci darček pre dobrodruha, cestovateľa alebo milovníka prírody. Kompaktný a pohodlne sa prenáša. Je fluorescentný, čo znamená, že po vystavení svetlu aspoň na niekoľko hodín, svieti v tme. Na kompas môže byť vygravírovaná vaša špeciálna správa na prednej a/alebo zadnej strane. Dá sa tiež ozdobiť jedným z dizajnov v našej ponuke, vďaka ktorému bude mať unikátny vzhľad.

 • Vodotesný kompas: Vhodný pre motorizmus, člnkovanie, kempovanie, horolezectvo, objavovanie, poľovníctvo a iné outdoorové aktivity.
 • Fluorescentný – svieti v tme.
 • Vyrobený z kvalitného hliníka s pozláteným povrchom
Parametre
Dĺžka: 50mm
Šírka: 50mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!