Gravírované kozmetické zrkadielko obdĺžnikové

Gravírované kozmetické zrkadielko obdĺžnikové

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

Vreckové kozmetické zrkadlo v tvare obdĺžnika s gravírovaním. Vygravírovať sa dá ľubovoľný text, ale aj hotový dizajn z ponuky.

 

    • Vyrobené z kvalitného hliníka s matným povrchom
    • Skvelý darček pre dámy

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: KZ004 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Toto vreckové zrkadielko má neutrálny dizajn, preto sa dá prispôsobiť rôznymi spôsobmi, podľa vkusu a záujmov obdarovaného. Je to praktická pomôcka, ktorá poteší takmer akúkoľvek ženu vo vašom okolí. Na povrch môžete dať vygravírovať napríklad venovanie alebo dokonca pekný dizajn, ktorý zrkadielko ozdobí, aby bolo pekným a jedinečným doplnkom, ktorý bude denne používať a nosiť v kabelke či v batohu.

 

    • Rozmer 50 x 84 mm
Parametre
Dĺžka: 84mm
Šírka: 50mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!