Ako funguje vernostný program?

Ako funguje náš vernostný program?

Za každé euro vo vašej objednávke získate 15 darčekových bodov. Až nazbierate dostatočne veľa darčekových bodov – najmenej 1000, môžete ich premeniť v rozhraní vášho účtu na darčekové poukážky. 250 darčekových bodov = 1 euro. Napríklad, ak nazbierate 1250 bodov, môžete ich tým pádom premeniť na darčekovú poukážku v hodnote 5 eur. Môžete ich našetriť aj viac a neskôr ich vymeniť za poukážku v ľubovoľnej hodnote, s tým, že na jednu objednávku sa dá vždy použiť len 1 poukážka.

Okrem toho, darčekové body navyše viete získať aj nasledovnými spôsobmi:

  • 100 bodov za každú recenziu, ktorú necháte na stránke produktu.
  • 250 bodov navyše za vašu prvú objednávku.
  • 750 bodov za zanechanie recenzie na Googli alebo Heureke.

Praktický príklad:

Je to vaša prvá objednávka na novom e-shope, objednáte si prívesok so srdiečkom v hodnote 17,90 a dáte na neho vygravírovať na prednej strane venovanie a grafiku (v cene), zozadu vlastné foto (+10 eur) a pre svojho dedka objednáte aj vreckové hodinky s venovaním v hodnote 31,90 eur. Za produkty v tejto objednávke zaplatíte 59,80 eur a dostanete za ne 897 darčekových bodov +250, ako bonus k prvej objednávke, dokopy 1147 bodov. Po zaplatení a spracovaní vašej objednávky sa Vám pripíšu na váš zákaznícky účet.

V rozhraní svojho účtu stlačíte položku „Moje darčekové body“

Tu máte prehľad o zostatku svojich darčekových bodoch, vašich poukážkach a možnosť premeniť darčekové body na poukážku. Do prvého políčka zadáte 1000 bodov, a stlačíte „vymeniť“, výsledný kupón v hodnote 4 eur sa zobrazí dole.

Ak stlačíte „uplatniť“, a nakúpite, bude automaticky aplikovaný na pokladni. Uplatniť ho môžete aj zadaním kódu na pokladni alebo v košíku. Kupón sa minie až po dokončení objednávky.