Dvojitý gravírovaný náhrdelník z ocele – kruh

Dvojitý gravírovaný náhrdelník z ocele – kruh

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie oboch príveskov (text a / alebo dizajn)


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur.
Gravírovanie vlastnej fotky – +10 eur / strana.

 Oceľový gravírovaný náhrdelník s dvomi príveskami v tvare kruhu s gravírovaním. Na prívesky je možné vygravírovať ľubovoľný text, foto alebo aj hotovú grafiku.

 

  • Vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele
  • Vhodný každej osobe na každú príležitosť
  • Vygravírovať sa dá aj vlastný obrázok či foto
  • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

Základná cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu na každom prívesku. Príplatok za každú ďalšiu stranu je 5 eur. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok
+10 eur / strana.

24,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPD0178-ST Kategórie: Značka:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Tento náhrdelník je vynikajúcim darčekom na každú príležitosť a pre každú osobu, pretože vďaka jeho neutrálnemu tvaru sa dá prispôsobiť miliónom rôznych spôsobov. Ľudia napríklad často gravírujú foto domáceho miláčika alebo venovanie, či dôležitý dátum a meno. Okrem toho si môžete vybrať aj hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému prívesky viete ozdobiť jedinečným a štýlovým spôsobom.

Ak chystáte pre niekoho špeciálny darček, nezabudnite k objednávke pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovaný prívesok zabalíme.

 

  • Rozmer 8 x 10 mm
  • dĺžka 45cm
Parametre
Dĺžka: 10mm
Šírka: 8mm
Dĺžka retiazky: 45cm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!