Náramok záchrany s gravírovaním

Náramok záchrany s gravírovaním

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu

Náramok záchrany s gravírovaným textom dostupný vo viacerých farbách.

19,90

Gravírovanie
Katalógové číslo: P101 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Netreba zabúdať že niekedy  sa pohybujeme mimo domova väčšinou bez akéhokoľvek dokladu alebo zdravotnej kartičky. Preto telefónne číslo na príbuzných zohráva v stave núdze dôležitú úlohu, aj takáto na prvý pohľad banálna maličkosť môže zachrániť život. Náramok je vhodný k dennému noseniu – aj pri športovaní,  turistike, na dovolenkách, či kúpeľných liečbach – nosenie je vhodné aj do vody. A vďaka reflexným prvkom náramok priláka pozornosť aj v tme.

Parametre
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!