Oceľová gravírovaná ploskačka – 170ml

Oceľová gravírovaná ploskačka – 170ml

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur.
Gravírovanie vlastnej fotky – +20 eur / strana.

 170ml Ploskačka z ocele s vlastným gravírovaním. Na ploskačku je možné vygravírovať ľubovoľný text, foto alebo dizajn z ponuky.

 

    • Vyrobená z kvalitnej ocele
    • Vhodný darček pre milovníkov alkoholu
    • Je možné gravírovať text, foto či dizajn, z oboch strán

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: GRV1013 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Oceľová ploskačka do vrecka sa zíde každému, kto si rád zoberie na cestu či na výlet trochu svojho obľúbeného nápoja. Preto ak niekoho takého poznáte, gravírovaná ploskačka ho veľmi poteší. Môžete na ňu dať vygravírovať napríklad logo jeho obľúbeného destilátu, venovanie alebo ju môžete ozdobiť pekným dizajnom z našej ponuky, vďaka čomu bude mať jedinečný štýl.

Balenie neobsahuje krabičku.

Parametre
Dĺžka: 111mm
Šírka: 93mm
Výška: 22mm
Objem: 170ml
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!