Pozlátená spona na kravatu s gravírovaním

Pozlátená spona na kravatu s gravírovaním

Gravírovaná spona na kravatu z ocele. Gravírovať na ňu je možné ľubovoľný text či dizajn.

    • Vyrobená z kvalitnej ocele
    • Vhodný darček pre serióznych mužov
    • Gravírovať je možné text alebo dizajn

21,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: SK1050 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Biznismen, študent i každý muž túto pomôcku skôr či neskôr využije. Pozlátená spona na kravatu z chirurgickej ocele je elegantným pánskym doplnkom, ktorý drží kravatu zopnutú s košeľou, aby sa nehýbala. Nechajte ju gravírovať, aby vyzerala ešte lepšie a zaujímavejšie. Dokonalosť predsa tvoria detaily. Je vhodná pre mužov, ktorí nosia kravatu a obleky pravidelne, ale ocenia ju aj tí, ktorí ju potrebujú len raz za čas.

    • Pozlátená, 4 x 48mm
Parametre
Dĺžka: 48mm
Šírka: 8mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!