Darčeková krabička na náramok – striebristo šedá

Darčeková krabička na náramok – striebristo šedá


1,84

Katalógové číslo: KR0325-ST Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Ťažkú úlohu ste už splnili – vybrali ste ten správny darček pre svojich priateľov alebo blízkych. Teraz ho už len musíte zabaliť do krabičky, vďaka ktorej budú mať pocit, že otvárajú niečo naozaj výnimočné.

Táto darčeková krabička v striebornej farbe je ideálnym spôsobom, ako zabaliť gravírovaný náramok, pretože dodá darčeku konečnú podobu, vďaka ktorej sa budú cítiť výnimočne, bude o nich postarané a budú šťastní.

Parametre
Dĺžka: 200mm
Šírka: 45mm
Výška: 25mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!