Krabička na súpravu šperkov, červená

Krabička na súpravu šperkov, červená


1,22

Katalógové číslo: KR0164 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Vybrali ste perfektný darček pre svojich priateľov alebo blízkych – gravírované šperky. Teraz je čas zabaliť ich do peknej darčekovej krabičky!

Táto darčeková krabička je jediná vec, ktorá zostáva, aby bol váš darček kompletný.

Krabička je pevná a odolná, takže si môžete byť istí, že sa pri preprave nerozbije. A vďaka jej atraktívnemu dizajnu ju pred darovaním nemusíte ani baliť.

Hneď ako obdarovaný otvorí krabičku, bude vedieť, ako veľmi vám na ňom záleží podľa toho, ako starostlivo ste tento darček pripravili.

Parametre
Dĺžka: 80mm
Šírka: 50mm
Výška: 25mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!