Škatuľka na súpravu šperkov sivá, biele bodky

Škatuľka na súpravu šperkov sivá, biele bodky


1,02

Katalógové číslo: KR0186-GR Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Takže ste vybrali perfektný darček pre svojich priateľov alebo blízkych – gravírované šperky. Teraz už len potrebujete dokonalý spôsob, ako tento darček zabaliť.

Táto darčeková krabička zlatej farby je všetko, čo potrebujete: Je elegantná, ale nie príliš pompézna. Je pekná, ale nie prezdobená. Je to dokonalý doplnok k vášmu starostlivo vybranému darčeku.

Len si predstavte, akú budú mať radosť, keď uvidia, čo je vnútri! A predstavte si, aké milé bude, že ste na všetko mysleli VY.

Parametre
Dĺžka: 80mm
Šírka: 50mm
Výška: 25mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!