Kožený gravírovaný náramok s oceľovou doštičkou, 20cm

Kožený gravírovaný náramok s oceľovou doštičkou, 20cm

Cena zahŕňa gravírovanie textu a / alebo dizajnu

 Gravírovaný náramok zo syntetickej kože s oceľovou doštičkou. Gravírovať naň môžete ľubovoľný text alebo dizajn z ponuky.

 

    • Vyrobený z kvalitnej umelej kože
    • Doštička je výrobená z ocele
    • Univerzálny darček na každú príležitosť
    • Gravírovať sa dá text, ale aj dizajn z ponuky

29,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: NR1091 Kategórie: Značka:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Kožený náramok je populárny, moderný doplnok, ktorý pristane mužom aj ženám. Vytvorte si ho podľa svojich predstáv alebo ho darujte tým, ktorí sú vášmu srdcu blízki. Doštička na gravírovanie je miestom na krásne slová, ktoré môžu byť inšpirujúce alebo nežné. Tento náramok môžete nosiť do práce aj do spoločnosti a je darčekom pre všetkých, ktorí obľubujú štýlové doplnky.

 

    • Dlžka 20,5cm širka 10mm, doštička 12 x 38mm
Parametre
Dĺžka náramku: 20cm
Rozmer doštičky: 12x38mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!