Pozlátené oceľové náušnice s gravírovaním – srdiečka

Pozlátené oceľové náušnice s gravírovaním – srdiečka

Cena zahŕňa gravírovanie obidvoch náušníc

Oceľové náušnice v tvare srdiečka s pozláteným povrchom a vlastným gravírovaním. Gravírovať sa dá ľubovoľný text, ako iniciály alebo predpripravený návrh z ponuky.

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPN1164-GD Kategórie: Značka:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Tieto pozlátené oceľové náušnice sú úžasným darčekom pre každú ženu vo vašom živote. Náušnice v tvare srdca sú klasikou, ale vďaka prispôsobiteľnému gravírovaniu si ich môžete upraviť presne na mieru pre osobu, ktorá ich dostane. Na náušnice môžete vygravírovať čokoľvek chcete – možno svoje iniciály alebo iniciály tej, ktorá ich bude nosiť. Môžete si tiež vybrať jeden z našich predpripravených návrhov. Sme si istí, že tomu, kto tento darček dostane, sa bude páčiť – či už je určený pre niekoho špeciálneho, alebo si ich kupujete iba pre seba.

Parametre
Dĺžka: 9mm
Šírka: 7mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!