Pozlátené oceľové náušnice s gravírovaním – kruh

Pozlátené oceľové náušnice s gravírovaním – kruh

Cena zahŕňa gravírovanie obidvoch náušníc

Pozlátené oceľové náušnice v tvare kruhu s vlastným gravírovaním. Gravírovať je možné text, ako iniciály alebo predpripravený dizajn z ponuky.

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPN1156-06 Kategórie: Značka:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Hľadáte jedinečný darček?

Ak stále hľadáte dokonalý darček pre svoju sestru, babičku alebo najlepšiu kamarátku a chcete im kúpiť niečo viac špeciálne ako darčekovú kartu, ale lacnejšie ako pár diamantových náušníc, máme pre vás riešenie. Tieto na mieru gravírované pozlátené náušnice sú dokonalou kombináciou premyslenosti a štýlu – a sú rovnako jedinečné ako osoba, ktorej ich kupujete.

Môžete na ne vygravírovať iniciály alebo si vybrať jeden z našich predpripravených návrhov. Potom budú vygravírované laserom a pripravené na použitie!

Tieto naušnice obdarovaného rozhodne potešia, pretože je to darček, ktorý je osobný a jedinečne prispôsobený pre danú osobu.

Parametre
Dĺžka: 6mm
Šírka: 6mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!