Gravírovaný prívesok – anjelik

Gravírovaný prívesok – anjelik

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur.
Gravírovanie vlastnej fotky – +10 eur / strana.

Oceľový prívesok v tvare anjelika s gravírovaním. Je naň možné vygravírovať text, fotku, či hotový dizajn z našej ponuky.

 

    • Vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele
    • Výborný darček milovanej osobe
    • Vygravírovať sa dá aj vlastný obrázok či foto
    • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

17,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: DR1236-L Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Na tohto anjelika môžete pomocou gravírovania zapečatiť svoje najkrajšie spomienky, či zdieľať ich s niekým, koho ľúbite. Môžete naň vygravírovať napríklad vaše spoločné foto alebo foto domáceho miláčika. Okrem toho viete na prívesok dať samozrejme aj venovanie alebo si vybrať hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému tento prívesok ozdobíte jedinečným spôsobom.

Ak chystáte prívesok ako darček pre dôležitú osobu, k objednávke pridajte peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovaný prívesok zabalíme.

 

  • rozmer 35 x 25 mm
Parametre
Dĺžka: 35mm
Šírka: 25mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!