Prívesok s gravírovaním – štvorlístok

Prívesok s gravírovaním – štvorlístok

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

Oceľový prívesok v tvare štvorlístka, s gravírovaním. Na prívesok je možné vygravírovať ľubovoľný text alebo aj hotovú grafiku.

 

    • Vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele
    • Vhodný na väčšinu príležitostí
    • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

17,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: DR1240 Kategórie: Značka:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Už štvorlístky, tradičný symbol šťastia, nebudete musieť hľadať v tráve. Taký prívesok je vhodné darovať napríklad niekomu, kto šťastie bude čoskoro potrebovať. Začína v novej práci? Má pred sebou dôležitý zápas? Možno ho čaká rande? Darujte vášmu kamarátovi či inej dôležitej osobe tento prívesok s venovaním alebo pekným dizajnom. Váš prejav priateľstva ho rozhodne poteší. Na tento štvorlístok sa dá vygravírovať text, napríklad iniciály. Okrem toho si môžete vybrať aj hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému prívesok viete ozdobiť jedinečným a štýlovým spôsobom.

Ak chystáte pre niekoho špeciálny darček, nezabudnite k objednávke pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovaný prívesok zabalíme.

Parametre
Dĺžka: 32mm
Šírka: 25mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!