Strieborný prívesok s gravírovaním – doštička

Strieborný prívesok s gravírovaním – doštička

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

Strieborný prívesok v tvare obdĺžnika s gravírovaním. Na prívesok je možné vygravírovať ľubovoľný text, foto alebo aj hotovú grafiku.

 

    • Vyrobený z kvalitného striebra s akostným označením a povrchovo upravený rhodiovaním
    • Vhodný komukoľvek na každú príležitosť
    • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

21,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: ZB201 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Tento strieborný prívesok je milým darčekom na každú príležitosť pre kohokoľvek, pretože vďaka jeho neutrálnemu tvaru sa dá prispôsobiť nespočetnými spôsobmi. Ľudia na neho typicky gravírujú meno alebo venovanie, či dôležitý dátum. Okrem toho si môžete vybrať aj hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému prívesok viete ozdobiť jedinečným a štýlovým spôsobom.

Ak chystáte pre niekoho špeciálny darček, nezabudnite k objednávke pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovaný prívesok zabalíme.

  • Prívesok je vyrobený zo striebra s akostným označením 925/1000 a povrchovo upravený rhodiovaním
Parametre
Dĺžka: 18mm
Šírka: 11mm
Hmotnosť: 1,18g
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!