Drevený rámček na fotografiu s vlastným gravírovaním

Drevený rámček na fotografiu s vlastným gravírovaním

Cena zahŕňa aj gravírovanie

Fotorámik s vlastným gravírovaním vyrobený z dreva.

13,90

Gravírovanie
Katalógové číslo: HZ55785 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Ak hľadáte jednoduchý, personalizovaný darček pre priateľa alebo milovanú osobu, tento drevený fotorámik je pre vás. Dá sa naň vygravírovať vlastný text alebo dizajn podľa vášho výberu, takže rámiku môžete pred darovaním dodať osobný nádych.

Tento rám je vyrobený z dubového dreva a má prírodnú povrchovú úpravu. Je k dispozícii v tejto veľkosti: 16 x 21 cm. Dá sa vystaviť horizontálne alebo vertikálne ako dekoráciu na stôl alebo zavesiť na stenu.

Parametre
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!