Gravírovaná kľúčenka z dreva a ocele – kruh

Gravírovaná kľúčenka z dreva a ocele – kruh

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

Drevená kľúčenka v tvare kruhu s gravírovaním. Na prívesok je možné vygravírovať ľubovoľný text alebo aj hotovú grafiku.

    • Vyrobená z bukového dreva
    • Vhodný darček každej osobe na každú príležitosť
    • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: CZ560 Kategórie: ,

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Takáto kľúčenka je milým darčekom na každú príležitosť pre kohokoľvek, pretože vďaka jej neutrálnemu tvaru sa dá prispôsobiť nespočetnými spôsobmi. Ľudia na ňu typicky gravírujú venovanie či dôležitý dátum. Okrem toho si môžete vybrať aj hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému prívesok viete ozdobiť jedinečným a štýlovým spôsobom.

Ak chystáte pre niekoho špeciálny darček, nezabudnite k objednávke pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej drevenú kľúčenku zabalíme.

Parametre
Dĺžka: 40mm
Šírka: 40mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!