Oceľová kľúčenka s gravírovaním – doštička

Oceľová kľúčenka s gravírovaním – doštička

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur.
Gravírovanie vlastnej fotky – +10 eur / strana.

Oceľová kľúčenka v tvare obdĺžnika s gravírovaním. Na prívesok je možné vygravírovať ľubovoľný text, foto alebo aj hotovú grafiku.

    • Vyrobená z kvalitnej chirurgickej ocele
    • Vhodná komukoľvek na každú príležitosť
    • Vygravírovať sa dá aj vlastný obrázok či foto
    • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

21,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPT1009 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Takáto kľúčenka je milým darčekom na každú príležitosť pre kohokoľvek, pretože vďaka jej neutrálnemu tvaru sa dá prispôsobiť nespočetnými spôsobmi. Ľudia na ňu typicky gravírujú foto domáceho miláčika či spoločné foto s kamarátom, venovanie alebo dôležitý dátum. Okrem toho si môžete vybrať aj hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému prívesok viete ozdobiť jedinečným a štýlovým spôsobom.

Ak chystáte pre niekoho špeciálny darček, nezabudnite k objednávke pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovanú kľúčenku zabalíme.

    • Rozmer 24 x 38 mm
Parametre
Dĺžka: 36mm
Šírka: 22mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!