Gravírovaná kľúčenka z ocele – anjelik

Gravírovaná kľúčenka z ocele – anjelik

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur.
Gravírovanie vlastnej fotky – +10 eur / strana.

Oceľová kľúčenka v tvare anjelika s gravírovaním. Je naň možné vygravírovať text, fotku alebo hotový dizajn z našej ponuky.

 

  • Vyrobená z kvalitnej chirurgickej ocele
  • Výborný darček milovanej osobe
  • Vygravírovať sa dá aj vlastný obrázok či foto
  • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obe strany

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPT1049 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Na tohto anjelika môžete pomocou gravírovania zapečatiť svoje najkrajšie spomienky, či zdieľať ich s niekým, koho ľúbite. Môžete naň vygravírovať napríklad vaše spoločné foto alebo foto domáceho miláčika. Okrem toho viete na prívesok dať samozrejme aj venovanie, či si vybrať hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému tento prívesok ozdobíte jedinečným spôsobom.

Ak chystáte prívesok ako darček pre dôležitú osobu, k objednávke pridajte peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovanú kľúčenku zabalíme.

 

  • rozmer 25 x 35 mm
  • krúžok 28 mm
Parametre
Dĺžka: 35mm
Šírka: 25mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!