Gravírovaná kľúčenka z ocele – štvorlístok

Gravírovaná kľúčenka z ocele – štvorlístok

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

Oceľová kľúčenka v tvare štvorlístka s gravírovaním. Je naň možné vygravírovať ľubovoľný text alebo aj hotovú grafiku.

 

    • Vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele
    • Vhodný na väčšinu príležitostí
    • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPT1052 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Už štvorlístky, tradičný symbol šťastia, nebudete musieť hľadať v tráve. Takú kľúčenku je vhodné darovať napríklad niekomu, kto šťastie čoskoro bude potrebovať. Začína v novej práci? Má pred sebou dôležitý zápas? Možno ho čaká rande? Darujte vášmu kamarátovi či inej dôležitej osobe tento prívesok na kľúče s venovaním alebo pekným dizajnom, prípadne fotkou. Váš prejav priateľstva ho rozhodne poteší. Na tento štvorlístok sa dá vygravírovať text, napríklad iniciály. Okrem toho si môžete vybrať aj hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému prívesok viete ozdobiť jedinečným a štýlovým spôsobom.

Ak chystáte pre niekoho špeciálny darček, nezabudnite k objednávke pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovanú kľúčenku zabalíme.

 

    • Rozmer 25 x 32 mm
Parametre
Dĺžka: 32mm
Šírka: 25mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!