Oceľová kľúčenka s gravírovaním – psia labka

Oceľová kľúčenka s gravírovaním – psia labka

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

 Kľúčenka z ocele v tvare psej labky s gravírovaním. Na prívesok je možné vygravírovať ľubovoľný text alebo predpripravený dizajn.

 

    • Vyrobená z kvalitnej chirurgickej ocele
    • Perfektná pre psičkárov
    • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPT1047 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Takáto gravírovaná kľúčenka rozhodne poteší každého psičkára. Ak chystáte darček niekomu, kto má psa, zistite, ako sa volá a kedy sa narodil a nechajte to vygravírovať na prívesok. Jeho majiteľ bude určite potešený a dojatý vašim gestom. Darček nemusí byť len pre iných ľudí, potešiť môžete aj seba, takže ak máte štvornohého najlepšieho priateľa, tento prívesok na kľúče je pre vás. Vygravírovať sa dá aj text, čísla alebo dizajn.

Pokiaľ je kľúčenka darčekom, k objednávke môžete pridať aj darčekovú krabičku, do ktorej ju zabalíme.

 

    • 36 x 36 mm
Parametre
Dĺžka: 36mm
Šírka: 36mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!