Korkoblok 90 x 142 mm s gravírovaním

Korkoblok 90 x 142 mm s gravírovaním

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

Poznámkový blok z korku s recyklovanými, čistými stranami a vlastným gravírovaním. Gravírovať sa dá ľubovoľný text či dizajn z obidvoch strán.

    • Korok a recyklovaný papier
    • Výborný darček pre milovníka poriadku a ekológie
    • Gravírovať je možné ľubovoľný text či dizajn

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: SR30 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Tento poznámkový blok s pevným korkovým poťahom a 160 vnútornými, čistými stranami z recyklovaného papiera poteší akéhokoľvek milovníka poriadku a organizácie. Vygravírovať naň môžete akýkoľvek text či hotový dizajn, aby vyzeral unikátne a zaujímavo. Súčasťou bloku je hnedá záložka.

Parametre
Dĺžka: 142mm
Šírka: 90mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!