Bambusová kuchynská váha

Bambusová kuchynská váha

Cena zahŕňa aj gravírovanie

Digitálna kuchynská váha z bambusu s vlastným gravírovaním. Vygravírovať môžete ľubovoľný text alebo dizajn z ponuky.

29,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: KE190 Kategórie: Značka:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Digitálna váha môže byť úplnou záchranou, keď ide o recepty, ktoré vyžadujú presné meranie. Táto bambusová váha však nie je len presná – je aj krásna.

Platforma váhy je vyrobená z pravého bambusu a má senzory na presné meranie všetkých suchých a tekutých surovín, od múky cez ryžu a cukor až po mlieko. A keďže platforma má rozmery 20 x 15 cm, môžete na váženie surovín použiť svoju obľúbenú misku alebo odmerku.

A už sme spomínali, že si môžete svoju vahu prispôsobiť ľubovoľným textom alebo dizajnom? Je to perfektný darček pre milovníkov fitnessu aj varenia.

Parametre
Dĺžka: 203mm
Šírka: 153mm
Výška: 17mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!