Bambusový blok A5 s perom a vlastným gravírovaním

Bambusový blok A5 s perom a vlastným gravírovaním

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

Bambusový blok A5 s perom a vlastným gravírovaním

    • Vyrobený z bambusu
    • Súčasťou setu je aj bambusové guľôčkové pero
    • Gravírovať sa dá text aj dizajn z obidvoch strán

22,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: CZ1308 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Bambusový blok je vyrobený pomocou krúžkovej väzby a pevných drevených dosiek, obsahuje 70 linajkovaných listov vo formáte A5 a spolu s ním dostanete aj bambusové guľôčkové pero. Tento set je vhodný ako darček pre každého, kto si rád zapisuje všetko dôležité. Na vonkajšiu stranu aj vpredu aj vzadu si môžete pridať ľubovoľné gravírovanie, akýkoľvek text, venovanie, ale aj hotový dizajn z ponuky. Blok je vyrobený v Českej republike a patrí medzi eco-friendly produkty.

Parametre
Dĺžka: 215mm
Šírka: 160mm
Výška: 15mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!