Drevený gravírovaný zásobník s hranatými podtáckami 6 ks

Drevený gravírovaný zásobník s hranatými podtáckami 6 ks

Cena zahŕňa gravírovanie 6 ks podtácok

Gravírovaný stoján s 6 ks hranatých podložiek z bukového dreva. Gravírovať sa dá ľubovoľný text či vzor.

16,90

Gravírovanie
Katalógové číslo: CZ386 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

S touto 6-dielnou súpravou drevených stojanov a podtáckov s gravírovaním budete môcť umiestniť svoje nápoje kdekoľvek doma alebo v kancelárii bez toho, aby ste sa museli obávať, že vám na stole alebo nábytku zostanú krúžky.

Túto súpravu si môžete prispôsobiť ľubovoľným textom alebo hotovým dizajnom. Je to skvelý darček pre každého, kto má rád autentické drevené doplnky alebo kto si rád ozdobí svoj domov či kanceláriu jedinečnými kúskami, ktoré urobia dojem.

Parametre
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!