Drevený gravírovaný fotorámik so srdiečkami

Drevený gravírovaný fotorámik so srdiečkami

Cena zahŕňa aj gravírovanie

Fotorámik z preglejky so srdiečkami s vlastným gravírovaním. Gravírovať naň je možné ľubovoľný text či hotový dizajn z ponuky.

    • Vyrobený z dreva
    • Vynikajúci darček pre kohokoľvek
    • Gravírovať je možné z obidvoch strán

19,90

Gravírovanie
Katalógové číslo: CZ192 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Tento fotorámik z preglejky bude výborným darčekom pre vami milovanú osobu. Do neho môžete vložiť vašu spoločnú fotku alebo akúkoľvek inú príjemnú spomienku. Na samotný rámik môžete vygravírovať venovanie, meno či dátum alebo iný ľubovoľný text. Tiež sa dá ozdobiť dizajnom z ponuky podľa vášho výberu, napríklad motívom kvietkov.

Parametre
Dĺžka: 195mm
Šírka: 145mm
Výška: 10mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!