Drevený servírovací podnos s gravírovaním

Drevený servírovací podnos s gravírovaním

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu

Gravírovaný drevený podnos z bukového dreva a preglejky. Gravírovať naň je možné ľubovoľný text či dizajn.

 

    • Vyrobený z bukového dreva, dno je z preglejky
    • Vhodný darček pre niekoho, kto chce zútulniť atmosféru u seba doma
    • Gravírovať sa dá ľubovoľný text aj dizajn

22,90

Katalógové číslo: CZ456 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Takýto drevený podnos z bukového dreva prinesie teplý pocit útulnosti a svojim autentickým vzhľadom doplní dizajn vášho domova. Je ideálny na prenášanie jedla a nápojov na dvor, terasu či záhradu. Dá sa naň vygravírovať venovanie, no je možné ho ozdobiť aj dizajnom z ponuky, vďaka čomu bude vyzerať zaujímavo a unikátne. Je to vynikajúci darček pre človeka, ktorý má rád užitočné a štýlové doplnky do svojej domácnosti.

Parametre
Dĺžka: 390mm
Šírka: 250mm
Výška: 50mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!