Korková gravírovaná podložka pod hrniec – kruh

Korková gravírovaná podložka pod hrniec – kruh

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

19×19 cm podložka z korku pod horúci hrniec v tvare štvorca, s vlastným gravírovaním. Gravírovať je možné text ale aj dizajn.

    • Vyrobená z korku
    • Výborný darček pre niekoho, kto rád varí
    • Gravírovať sa dá dizajn aj text

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OR107 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Táto príjemná podložka pod hrniec je užitočná pomôcka do kuchyne, vďaka ktorej drevená linka alebo stôl zostane nepoškodený, ak na ne položíte horúci hrniec alebo panvicu. Na túto podložku sa dá vygravírovať čokoľvek, venovanie, citát alebo aj nezmazateľný gravírovaný dizajn, vďaka ktorému bude vyzerať pekne a zaujímavo. Táto pomôcka sa bude páčiť akémukoľvek kuchárovi.

Parametre
Dĺžka: 190mm
Šírka: 190mm
Výška: 10mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!