Drevený gravírovaný zásobník s okrúhlymi podložkami 10 ks

Drevený gravírovaný zásobník s okrúhlymi podložkami 10 ks

Cena zahŕňa gravírovanie 10 ks podtácok

Gravírovaný stoján s 10 ks okrúhlych podložiek z bukového dreva. Gravírovať sa dá ľubovoľný text či vzor.

16,90

Gravírovanie
Katalógové číslo: CZ437 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

S týmito drevenými podložkami bude vaša ranná káva oveľa lepšia. Je to sada 10 podložiek, takže môžete pozvať aj celú rodinu. Sú vhodné na studené aj horúce nápoje, takže sa hodia na každú príležitosť. Podložky sú vyrobené z neošetreného dreva, a ak chcete, aby vyzerali pekne, nezabudnite ich ošetriť olejom – zachová sa tak prirodzený vzhľad dreva a zároveň sa udrží čisté. Neodporúčame ich vkladať do umývačky riadu – stačí ich umývať ručne, čím sa zaistí ich dlhodobá životnosť.

Nezabudnite na stoján dať vygravírovať aj dizajn alebo text podľa vášho výberu a darovať ako darček niekomu, kto má rád autentické drevené výrobky.

Tieto podložky nie sú len funkčné – sú aj krásne. Vášmu stolu dodajú nádych rustikálneho štýlu.

Parametre
Dĺžka: 115mm
Šírka: 115mm
Výška: 55mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!