Gravírovaná doska v tváre srdca 28 x 28 cm

Gravírovaná doska v tváre srdca 28 x 28 cm

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

 Drevená doska z bukového dreva v tvare srdiečka s vlastným gravírovaním. Gravírovať je možné ľubovoľný text aj dizajn z ponuky.

    • Vyrobená z kvalitného bukového dreva
    • Výborný darček pre milovanú osobu
    • Gravírovať je možné dizajn aj ľubovoľný text

22,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: CZ157 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Túto dosku v tvare srdiečka z kvalitného bukového dreva môžete darovať milovanej osobe, rozhodne ju to poteší. Vďaka jej autentickému vzhľadu a vlastnému gravírovaniu ju viete prispôsobiť na akúkoľvek príležitosť. Môžete na ňu dať ľubovoľný text, napríklad venovanie alebo pekný citát a taktiež ju ozdobiť aj dizajnom, vďaka čomu bude vyzerať naozaj jedinečne a zaujímavo.

Parametre
Dĺžka: 280mm
Šírka: 280mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!