Drevená gravírovaná podložka z kmeňa brezy

Drevená gravírovaná podložka z kmeňa brezy

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

Podložka s gravírovaním z guľatiny brezy. Gravírovať je možné ľubovoľný text alebo dizajn.

    • Vyrobená z celého kusu dreva brezy
    • Vynikajúci darček pre milovníka prírody
    • Gravírovať je možné dizajn aj ľubovoľný text.

22,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: CZ684 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Drevená podložka je vyrobená z celého kusu brezy a je brúsená z oboch strán. S vašim vlastným gravírovaním je to perfektný darček pre milovníka prírody alebo kohokoľvek, kto chce ozdobiť svoj domov autentickým kúskom prírody. Vygravírovať na ňu môžete ľubovoľný text, napríklad venovanie, citát alebo dátum / súradnice. Tiež ju môžete ozdobiť dizajnom z ponuky, vďaka čomu bude mať unikátny vzhľad a príjemcu darčeka rozhodne poteší. Keďže každá podložka je originál, jej skutočné rozmery sa môžu líšiť v približnom rozmedzí od 15 do 20 cm.

Parametre
Dĺžka: 180mm
Šírka: 180mm
Výška: 20mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!