Gravírované vreckové hodinky

Gravírované vreckové hodinky

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

 Gravírované vreckové hodinky z ocele s lešteným povrchom. Na hodinky sa dá vygravírovať text alebo hotový dizajn z našej ponuky.

 

  • Plne funkčné s batériovým pohonom
  • Dobrý darček pre štýlových ľudí
  • Gravírovať sa dá text alebo dizajn zvnútra a zvonka
  • Vyrobené z kvalitnej ocele s lešteným povrchom

31,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: KH0001 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Tieto vreckové hodinky rozhodne upútajú pozornosť vďaka klasickému vzhľadu. Dnes vreckové hodinky hlásia svoj veľký návrat a sú obľúbeným doplnkom pre mnohých mužov. Je to skvelý darček napríklad pre vášho manžela, otca, starého otca, strýka alebo kamaráta k narodeninám, špeciálnemu výročiu alebo ku dňu otcov. Na hodinky sa typicky gravírujú venovania, mená, iniciály alebo dátum či špeciálny čas. Taktiež môžete na ne vygravírovať dizajn z ponuky, vďaka čomu budú mať unikátny a štýlový vzhľad.

Ak chystáte pre niekoho osobný darček, pridajte do objednávky aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej hodinky zabalíme.

Hodinky majú vo vnútri kvalitný, funkčný strojček, dajú sa ľahko otvoriť stlačením gombíka. Ich telo je z leštenej ocele a súčasťou je retiazka v rovnakom prevedení. Ciferník má biele pozadie s čiernymi číslami a troma hodinovými ručičkami.

 

  • Vyrobené z kvalitnej ocele s lešteným povrchom
  • Rozmer 45 mm
  • Dajú sa otvoriť z obidvoch strán
  • Batériovy pohon
  • Na hodinky je možné pridať text, vrátane číslic a hotový dizajn z ponuky
Parametre
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!