Mechanické vreckové hodinky otváracie

Mechanické vreckové hodinky otváracie

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

Gravírované mechanické vreckové hodinky z ocele s lešteným povrchom. Na hodinky sa dá vygravírovať text alebo hotový dizajn z našej ponuky.

  • Plne funkčné s viditeľným mechanizmom
  • Dobrý darček pre štýlových ľudí
  • Gravírovať sa dá text alebo dizajn zvnútra a zvonka
  • Vyrobené z kvalitnej ocele s lešteným povrchom

59,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: KH-0008 Kategórie: Značka:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Tieto vreckové hodinky rozhodne upútajú pozornosť, vďaka klasickému štýlovému dizajnu a odhalenemu vnútru. V dnešnej dobe vreckové hodinky hlásia svoj veľký návrat a stávajú sa obľúbeným doplnkom mnohých mužov. Budú skvelým darčekom napríklad pre vášho manžela, otca, starého otca, strýka alebo kamaráta k narodeninám, špeciálnemu výročiu alebo ku dňu otcov. Na hodinky sa typicky gravírujú venovania, mená, iniciály alebo dátum či špeciálny čas. Taktiež môžete na ne vygravírovať dizajn z ponuky, vďaka čomu budú mať unikátny a štýlový vzhľad.

Ak chystáte pre niekoho osobný darček, pridajte do objednávky aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej hodinky zabalíme.

Hodinky majú vo vnútri kvalitný, funkčný strojček, dajú sa ľahko otvoriť stlačením gombíka. Ich telo je z pozlátenej ocele a súčasťou je retiazka v rovnakom prevedení. Ciferník má v pozadí priesvitné okienko, vďaka ktorému je vidno vnútorný mechanizmus hodiniek. Otvoriť sa dajú hodinky aj zo zadnej strany, kde sa nachádza rovnaké okienko.

  • Vyrobené z kvalitnej ocele, povrch v štýle leštený chróm
  • Rozmer 47 mm
  • Dajú sa otvoriť z obidvoch strán
  • Majú okienko, cez ktoré je vidno strojček vnútri
  • Gravírovať sa dá spredu a zozadu vonku, a povrch aj vnutri
  • Na hodinky je možné pridať text, vrátane číslic a hotový dizajn z ponuky
Parametre
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!