Manžetové gombíky okrúhle s gravírovaním

Manžetové gombíky okrúhle s gravírovaním

Cena zahŕňa gravírovanie obidvoch gombíkov

Manžetové gombíky v tvare kruhu z ocele. Môžu byť na ne vygravírované iniciály či iné symboly ako napríklad dizajn, útvar alebo logo.

    • Vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele, ktorá nekoroduje
    • Ku gombíkom je možné zakúpiť darčekovú krabičku
    • Gravírovať je možné text či hotový dizajn z ponuky
    • Gravírujeme špičkovým laserom s vysokým rozlíšením

35,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: MK1040 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Gravírované manžetové gombíky sú štýlovým doplnkom pre každého seriózneho muža. Najvhodnejšie sú na veľké spoločenské udalosti. Vygravírovať na ne môžete iniciály, logo či pekný dizajn z ponuky, vďaka ktorému budú vyzerať zaujímavo a unikátne.

Aby bol tento darček kompletný, môžete pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej vašu súpravu manžetových gombíkov zabalíme.

Parametre
Dĺžka: 16.5mm
Šírka: 16.5mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!