Manžetové gombíky obdĺžniky s gravírovaním

Manžetové gombíky obdĺžniky s gravírovaním

Cena zahŕňa gravírovanie obidvoch gombíkov

Manžetové gombíky v tvare obdĺžnika z ocele. Môžu na ne byť vygravírované iniciály či iné symboly ako napríklad dizajn, útvar alebo logo.

    • Vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele, ktorá nekoroduje
    • Ku gombíkom je možné zakúpiť darčekovú krabičku
    • Gravírovať je možné text či hotový dizajn z ponuky
    • Gravírujeme špičkovým laserom s vysokým rozlíšením

39,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: MK1032 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Manžetové gombíky sú nestarnúcim symbolom pánskej elegancie a už dlhé roky sú veľkou ozdobou. Slúžia na spojenie manžiet na rukávoch a zdôrazňujú štýl muža na spoločenských podujatiach. Vygravírovať na ne môžete iniciály, logo či pekný dizajn z ponuky, vďaka ktorému budú vyzerať zaujímavo a jedinečne.


Aby bol tento darček kompletný, môžete pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej vašu súpravu manžetových gombíkov zabalíme.

Parametre
Dĺžka: 17.5mm
Šírka: 13mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!