Oceľový náhrdelník s gravírovaním – doštička so srdiečkom

Oceľový náhrdelník s gravírovaním – doštička so srdiečkom

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

Oceľový gravírovaný náhrdelník v tvare obdĺžnika so srdiečkom. Na prívesok je možné vygravírovať ľubovoľný text alebo aj hotovú grafiku.

    • Vyrobený z kvalitnej ocele
    • Vhodný komukoľvek na každú príležitosť
    • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

24,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPD0245-ST Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Na náhrdelník môžete pomocou gravírovania vložiť svoje najkrajšie spomienky alebo ich zdieľať s niekým, koho ľúbite. Môžete naň vygravírovať venovanie alebo si vybrať hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému tento prívesok ozdobíte jedinečným spôsobom.

Ak chystáte pre niekoho špeciálny darček, nezabudnite k objednávke pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovaný náhrdelník zabalíme.

    • Rozmer 6 x 35 mm
    • Dĺžka 45cm
Parametre
Dĺžka: 35mm
Šírka: 6mm
Rozmer doštičky: 6x35mm
Dĺžka retiazky: 45cm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!