Strieborný náhrdelník s gravírovaním – kruh

Strieborný náhrdelník s gravírovaním – kruh

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

 Strieborný prívesok v tvare kruhu s gravírovaním. Na prívesok je možné vygravírovať ľubovoľný text alebo aj hotovú grafiku.

 

  • Vyrobený z kvalitného striebra
  • Vhodný každej osobe na každú príležitosť
  • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

29,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: ZB8704-42 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

 • Tento náhrdelník je vynikajúcim darčekom na každú príležitosť a pre každú osobu, pretože vďaka jeho neutrálnemu tvaru sa dá prispôsobiť miliónom rôznych spôsobov. Ľudia napríklad často gravírujú venovanie, dôležitý dátum alebo meno. Okrem toho si môžete vybrať aj hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému prívesok viete ozdobiť jedinečným a štýlovým spôsobom.

  Ak chystáte pre niekoho špeciálny darček, nezabudnite k objednávke pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovaný náhrdelník zabalíme.

  • Rozmer 11mm
  • Dĺžka 42cm
  • Hmotnosť 2,55g
Parametre
Dĺžka: 11mm
Šírka: 11mm
Dĺžka retiazky: 42cm
Hmotnosť: 2,55g
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!