Gravírovaný náhrdelník z ocele – srdce

Gravírovaný náhrdelník z ocele – srdce

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur.
Gravírovanie vlastnej fotky – +10 eur / strana.

 Oceľový gravírovaný náhrdelník v tvare asymetrického srdiečka. Je na neho možné vygravírovať text, fotku, či hotový dizajn z našej ponuky.

  • Vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele
  • Vynikajúci darček milovanej osobe
  • Vygravírovať sa dá aj vlastný obrázok či foto
  • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

21,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPD0234-ST Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Do tohto náhrdelníku môžete pomocou gravírovania vložiť svoje najkrajšie spomienky, či ich zdieľať ich s niekým, koho ľúbite. Môžete naň vygravírovať napríklad vaše spoločné foto alebo foto domáceho miláčika. Okrem toho viete na prívesok dať samozrejme aj venovanie alebo si vybrať hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému tento prívesok ozdobíte jedinečným spôsobom.

Ak je náhrdelník darčekom pre dôležitú osobu, k objednávke sa oplatí pridať aj peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovaný prívesok zabalíme.

  • rozmer 19 x 21 mm
  • dĺžka 45cmm
Parametre
Dĺžka: 21mm
Šírka: 19mm
Dĺžka retiazky: 45cm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!