Prívesok s gravírovaním – otvárací medailón ovál

Prívesok s gravírovaním – otvárací medailón ovál

Cena zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu


Obojstranné gravírovanie textu a / alebo dizajnu – +5 eur

 Oceľový otvárací prívesok v tvare ovalu, s gravírovaním. Je naň možné vygravírovať text či hotový dizajn z našej ponuky.

    • Vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele
    • Výborný darček blízkej osobe
    • Do prívesku je možné vložiť drobný predmet
    • Gravírovanie je možné vykonať na jednu alebo obidve strany

22,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPP1769-ST Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Do tohto prívesku môžete vložiť svoje najkrajšie spomienky, či zdieľať ich s niekým, na kom vám záleží. Okrem toho, viete na prívesok dať samozrejme aj venovanie, či si vybrať hotový dizajn z ponuky, vďaka ktorému tento prívesok ozdobíte jedinečným spôsobom.

Ak kupujete prívesok ako darček pre dôležitú osobu, k objednávke pridajte peknú darčekovú krabičku, do ktorej gravírovaný prívesok zabalíme.

  • rozmer 33 x 24 mm
Parametre
Dĺžka: 33mm
Šírka: 24mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!