Čierne oceľové gravírované náušnice – kruh

Čierne oceľové gravírované náušnice – kruh

Cena zahŕňa gravírovanie obidvoch náušníc

Čierne náušnice v tvare kruhu s vlastným gravírovaním. Gravírovať je možné ľubovoľný text alebo vzor z ponuky.

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPN1357-06 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Nájsť dokonalý darček môže byť ťažké. Chcete niečo jedinečné a zmysluplné, ale musí to byť aj krásne a dobre vyrobené.

Prispôsobením týchto náušníc gravírovaním podľa vlastného výberu môžete vytvoriť jedinečný kúsok pre kohokoľvek – aj pre seba! Tieto náušnice sa dajú prispôsobiť tak, aby zodpovedali akémukoľvek štýlu, a vydržia celý život.

Môžete si vybrať z desiatok návrhov v našom produktovom dizajnéri alebo si jednoducho vyberte nápis, iniciály alebo akýkoľvek iný text, ktorý môžete vygravírovať na pár týchto oceľových náušníc!

Parametre
Dĺžka: 6mm
Šírka: 6mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!