Oceľové gravírované náušnice – srdiečka

Oceľové gravírované náušnice – srdiečka

Cena zahŕňa gravírovanie obidvoch náušníc

Oceľové náušnice v tvare srdiečka s gravírovaním, bez povrchovej úpravy. Gravírovať je možné text, ale aj ľubovoľný dizajn z ponuky.

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPN1164-ST Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Hľadáte darček pre výnimočnú ženu vo svojom živote? Prečo jej nedarovať niečo, čo je rovnako jedinečné ako ona?

Tieto náušnice v tvare srdca sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a dajú sa prispôsobiť, takže môžete vytvoriť dokonalý darček na akúkoľvek príležitosť – alebo aj len tak.

Môžete na ne vygravírovať:

– vopred pripravený dizajn, ako je mesiac alebo znak nekonečna

-iniciály alebo písmená

-čokoľvek iné, čo si len dokážete predstaviť

Pred objednaním si budete môcť pozrieť, ako váš návrh vyzerá, takže vás nečaká žiadne prekvapenie, keď zistíte, ako vyzerá v skutočnosti. Po dokončení objednávky vám náušnice odošleme priamo domov.

Parametre
Dĺžka: 9mm
Šírka: 7mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!