Oceľové náušnice s gravírovaním – kruh

Oceľové náušnice s gravírovaním – kruh

Cena zahŕňa gravírovanie obidvoch náušníc

Gravírované náušnice z kvalitnej chirurgickej ocele v tvare kruhu. Gravírovať môžete ľubovoľný text alebo aj návrh z ponuky.

19,90

Navrhnúť gravírovanie
Zaškrtnite, ak chcete doplniť k návrhu poznámku alebo ak nechcete použiť vizuálny editor:
Katalógové číslo: OPN1153-06 Kategórie:

Základná cena produktu zahŕňa jednostranné gravírovanie textu a / alebo grafiky. Vo vizuálnom editore je to prvá strana v poradí pri väčšine produktov.

Za gravírovanie textu / grafiky na viacerých stranách je príplatok 5 eur / strana. Za gravírovanie vlastnej fotky je príplatok 10 eur za každú stranu produktu s fotkou vrátane tej prvej.

Tieto poplatky sa automaticky pripočítajú k cene produktu, keď v editore umiestnite na ďalšiu stranu produktu príslušný prvok (text / grafiku, či foto).

Pokiaľ chcete jednostranné gravírovanie na inej strane produktu, môžete navrhnúť gravírovanie na prvej strane v editore a uviesť do poznámky, kde na výrobku ho chcete.

Vieme, že chcete svojim priateľom a blízkym darovať darčeky, ktoré sú rovnako jedinečné ako oni, a preto toto bude možno ten pravý darček pre nich.

Tieto náušnice sú vyrobené z kvalitnej ocele, takže si môžete byť istí, že vydržia roky. Najlepšie na nich je, že si ich môžete navrhnúť sami! Vyberte si z rôznych predpripravených návrhov a jeden z nich si nechajte vygravírovať priamo na prednú stranu náušnice. Môžete pridať aj iniciály alebo iný text, aby boli ešte osobnejšie.

Myslíme si, že tieto náušnice budú úžasným darčekom, buď ako súčasť sady, alebo aj samostatne. Sú elegantné a štýlové, ale stále dostatočne neutrálne na to, aby sa mohli nosiť s čímkoľvek.

Parametre
Dĺžka: 6mm
Šírka: 6mm
Prihláste sa na odber exkluzívnych ponúk a akcií

A získajte poukážku v hodnote 3 eur pre vašu prvú objednávku!